Workshop

Fotoğraf eğitiminizi  uluslararası yarışmalarda ödül kazanmış, fotoğrafçılığın birçok alanında donanımlı ve konusuna hakim birinden almaya ne dersiniz?

Başlangıç seviyesinden, temel fotoğraf eğitimine, daha üst seviyedeki yapay ışık kullanımı (Flaş,strobe,Paraflaş) ve fotoğrafda photoshop ile manüpülasyona kadar birçok konuda bilgi ve deneyimini paylaşmak için, tamamen modern bir yöntemle kısa sürede büyük bir seviye farkı garanti ediyor.

Hangi seviyede olursanız olun,temel fotoğraf eğitiminden,ileri seviyelere kadar bütün konuları,  birebir uygulamalı olarak, sık sık birlikte tekrar ederek bunu bir çekim alışkanlığı/pratiği haline getireceğiz.  

Fotoğraf görsel olduğundan kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Her katılımcının bakış açısı,yeteneği,istekleri ayrıdır.  O yüzden her katılımcı ile özel olarak ilgilenip,hatalarını düzelterek,bakış açılarını değiştirerek, yeteneklerini bir üst seviyeye çıkararak eğitim amacına ulaşabilir.

Gerçekleri duymaya ve eleştirilmeye ne kadar açıksanız, öğrenmeniz ve onları geliştirmeniz o kadar kolay olacaktır. Hepimiz fotoğraf makinesini ilk elimize aldığımızda sanat harikası kareler çektiğimizi düşünür, bir anda unutulmaz fotoğraflara imza atan dünyaca ünlü bir yıldız oluveririz. Gerçekleri duymaya hazır mısınız?

Dünyada fotoğraf konusunda geçerli dil ingilizcedir. Fotoğraf terimlerinin ingilizcelerini de bilmek,sizi bir adım önde götürecektir. Böylelikte,dünyadaki yenilikleri de yakından takip edebileceksiniz.

Genel olarak konularsa şöyle:  Enstantene - Diyafram - Pozametre - Dslr makine modları - Objektifler ve kullanım alanları - Fotoğraf işleme - Fotomontaj ve profesyonel manipülasyon teknikleri - Yapay ışık kullanma: Paraflaş,flaş,sürekli ışık - Strobist teknikleri - Stüdyo fotoğrafçılığı - Stüdyo ekipmanlarını kullanma - Profesyonel ekipmanlar ile uygulamalı dersler - Photoshop kullanımı  

Özel fotoğraf kursu hakkında daha fazla bilgi almak için:

E-Mail: info@ozkanozmenphotography.com   yada WhatsApp: 0535 260 98 60

 
 

Bu Sayfayı Paylaş

Bizi Takip Edin