Paketler

Paketlerimiz zamanınıza/ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilir. Tüm fotoğraf çekimlerimiz profesyonel ışık sistemleri ile gerçekleştirilir.

Fiyatlar ve diğer çekim detayları konusunda bilgi almak için lütfen iletişime geçin. 

Email: info@ozkanozmenphotography.com  yada WhatsApp: 0535 260 98 60

 

Düğün Hikayesi: Kuaförden başlayıp ilk dansa kadar yaklaşık 8- 9 saat süren ve tüm günün hikayesini anlatan doğal kareler.

Orijinal fotoğraflar cd de teslim edilir photoshop ile fotoğraflar işlenir ve en iyi fotoğraflarınız Fotokitap olarak basılır.

 

Dış Mekan Çekim : Süre: En az 2 ençok 6 saat. Çekim konseptimize uygun bir dış mekanda çekim gerçekleştirilir.

1 fotoğrafçı ve 1 ışık asistanı çekimi gerçekleştirir. Ayrıca klasik dış mekan çekiminde dahil olmayan profesyonel ışık sistemi kullanılır ve

Photoshop ile fotoğraflar işlenir. Orijinal fotoğraflar cd de teslim edilir.İsteğe göre en iyi fotoğraflarınızdan Foto kitap oluşturulur.

 

Düğün Belgeseli/Klip çekimiSüre: Kuaförden başlayıp ilk dansa kadar yaklaşık 8- 9 saat süren ve o günün özetini anlatan kısa film çalışması.Tüm günün bir özeti olan hikaye tarzında ve film kalitesinde 2 - 5 dakikalık bir video hazırlanır. Full Hd Klip DVD' de teslim edilir.

 

Çocuk çekimi: (2 yaş ve yukarısı) Sizin seçtiğiniz bir mekanda 2 saat süren ve profesyonel ışık sisteminin kullanıldığı bir çekim gerçekleştiriyoruz.

Çekimde profesyonel ışık ve softbox sistemi kullanılır. Orijinal fotoğraflar CDde teslim edilir photoshop ile fotoğraflar işlenir. İsteğe göre en iyi fotoğraflarınızdan Foto kitap oluşturulur.

 

Portre çekimi : Sizin seçtiğiniz bir iç/dış mekanda 2 saat süren ve profesyonel ışık sisteminin kullanıldığı bir çekim gerçekleştiriyoruz.
Çekimde profesyonel ışık ve softbox sistemi kullanılır. Orijinal fotoğraflar cd de teslim edilir photoshop ile fotoğraflar işlenir. 

 

Çekimler ve paketlerimiz isteklerinize göre şekillenebilir. Fiyatlar ve diğer çekim detayları konusunda bilgi almak için lütfen iletişime geçin.

Email: info@ozkanozmenphotography.com  yada WhatsApp: 0535 260 98 60

 

 

 

 

 

 
 

Bu Sayfayı Paylaş

Bizi Takip Edin